| myshleanka a întrebat:

Creau sa-mi zice-ti niste filme cu sanii trase de caini husky sau malamut de alaska. Imi plac foarte mult dar nu stiu nici un nume. :d mersi mult

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eight Below este fantastic! O frumusete de caini, un film excelent.

| madia a răspuns:

Snow Dogs - Cainii zapezii
Snow Buddies
Eight Below

| iubi_duby75 a răspuns:

Eight below ii super fain. si in rolul principal ii si un tip dragut.ala care juca in fast and fourios. Paul Walker.

uite siteu unde il poti vizualiza http://www.bestradio.ws/......below.html

vizionare placuta! pa pa :-h

| LiGhT015 a răspuns:

Hachiko-Filmul rupe! Nu poti sa te uiti si sa nu plingi. E cel mai tare film!

| hottweet a răspuns:

Call of the wild

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eight Below nu poti sa-l vezi fara sa plangi la sfarsit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eight Below dar sa fi tare cand te uiti la el pentru ca nu este nici o sansa sa nu plangi la sfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m.am uitat la Snow Buddies love struck

E super:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minus 25 de grade

| Alecsutzaa a răspuns:

Minus 25 de grade