| anonim_4396 a întrebat:

Credeți ca anul acesta mediile de intrare la cele mai bune licee se vor mari exagerat de mult?
(De exemplu la B.P. Hasdeu Bz)

4 răspunsuri:
| Mihai994 a răspuns:

Cred ca mediile vor creste cu 0.50 maxim

| madasab a răspuns:

Eu cred ca se vor mari pentru ca subiectele au fost destul de usoare.Acum, depinde si de profil(anul trecut la mate-info a crescut media si la filologie bilingv engleza a scazut).happy

| RobertaRbtt a răspuns:

Avand i vedere faptul ca subiectele au fost usoare si nu s-a putut face diferenta dintre elevii foarte buni si cei buni, da, se vor mari destul de mult.

| 20dollarsk a răspuns:

Vor fi foarte mari in comparatie cu anii trecuti dar nu exagerat. Si eu trec anul asta la liceu si ma framanta gandul la ce liceu sa ma duc.
Ps: Sunt tot din Buzau