| RaduMarsin a întrebat:

Credeti ca vor scadea mediile de intrare la licee din nou anul asta ca anul trecut? Cum vi s-au parut subiectele de anul asta comparate cu cele de anul trecut?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mediile nu cresc/scad, tin exclusiv de rezultatele copiilor care aplica la liceul ala.

| RaduMarsin explică (pentru Adry05):

Stiu, dar ma refeream cum vi s-a parut voua subiectele, si daca ar fi mai grele s-ar lua si rezultate mai slabe, deci mediile mai mici.

| Adry05 a răspuns (pentru RaduMarsin):

Am dat acu prea multi ani capacitatea, nu mai stiu sa fac tipurile alea de exercitii deci m-as uita absolut inutil, oricum mi se pare ca parca usureaza de la an la an.

| Yurisa a răspuns:

Lejereanu
Cand am dat eu examenul acum 5 ani era mai greuț laughing