| Panteraa a întrebat:

Credeti ca sunt sanse sa intru la facultate la buget cu media 9, 40? Anul trecut, unde vreau eu sa merg, ultima medie la buget a fost 9, 16, iar cel mai mult a fost intr-un an 9, 33. Ce parere aveti?

16 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca asa au fost mediile in ultimii 2 ani este aproape sigur ca vei intra pe loc bugetat.

| papuciirupti a răspuns:

Nu am inteles nimic, imi explica si mie cineva cum sta treaba?

| Pabibabum09 a răspuns:

Cu exactitate nu putem sti. Insa, ai șanse. Bafta!

| Panteraa explică (pentru Pabibabum09):

Pai eu vorbeam de o singura specializare din cadrul unei facultati.

| DaCumSaNu a răspuns (pentru Pabibabum09):

A spus care au fost mediile la facultatea la care doreste sa intre. Aruncati doar o privire la intrebare, iar apoi sariti repede cu raspunsul vostru de Einstein...

| Pabibabum09 a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Am simțit Sarcasmul din comentariul tau si iti spun ca n-am nevoie ca un nimeni sa-mi reproseze astfel de lucruri.
Treaba e ca aceasta intrebare, pe langa improbabilitatea de raspuns corect nu a fost citită cu atentie de catre mine. Ok. Imi asum asta, dar nu permit ca cineva sa ma judece si sa faca referire de natura jignitoare! Am încheiat discuția.

| DaCumSaNu a răspuns (pentru Pabibabum09):

Aici nu e vorba de permis sau nu. Fiecare spune ce vrea, nu poti opri pe nimeni sa faca asta.
Apropo, ce iti asumi? Daca nu spuneam eu nici macar nu-ti dadeai seama ca ai spus ceva total inutil, iar daca ti-ai dat seama, dar totusi nu ti-ai modificat raspunsul, e si mai prost.

| Pabibabum09 a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Stii ceva, daca toata lumea are aici voie sa spuna ce vrea, o sa spun si eu. Am incercat sa vorbesc cat de frumos cu putința cu tine, dar realizez ca n-am cu cine, si tu inca ma insulti fara motiv. Concluzie? Am aterizat pe un site plin de socati, iar daca li iveste cineva care are ceva de spus sar imediat cu insultele. Nu-i nimic, am invatat sa nu ma pun cu prostii si cu nebunii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pabibabum09):

Scuza-ma, dar in cazul de fata, tu te incadrezi in cel putin una din cele 2 categorii mentionate de tine. (mai exact, in prima)

| Pabibabum09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar pentru faptul ca nu stiu cum sa-mi modific răspunsul pentru ca am observat si eu ca nu am citit intrebarea cu multă atentie, ma faci... Proasta?! Da, multumesc, ce sa zic?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pabibabum09):

Acum am vazut ca ai 12 ani, scuza-ma.

| Pabibabum09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer s-o spun, pentru mine varsta nu are prea multă importanta. Eticheta pe care mi-ai pus-o are sens neschimbat si la 12 ani, dar si la 25. In fine, lăsând totul la o parte, imi poti spune cum pot modifica răspunsul dat? Gafa era oricum sesizată de catre mine, inainte ca domnișoara @Wiloma sa imi reproseze asta...

| DaCumSaNu a răspuns (pentru Pabibabum09):

Hmm. Cu ce te-am insultat? Faptul ca ti-am spus ca este prost faptul ca nu ti-ai modificat raspunsul nu este o insulta, este o simpla observatie. E mai greu sa intelegi asta la 12 ani, inteleg. Tu esti cea care ne insulta pe noi facandu-ne socati, prosti si nebuniwinking

| Pabibabum09 a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Stii ceva, nu am se gând sa mai lungesc discuția asta fara rost. Dar inainte de a încheia, vrei sa stii cu ce m-ai insultat?! Ei bine, nu a fost o insulta propriu-zisa (mai exact cu cuvintele obisnuite de rigoare), dar eu am perceput ca pe o insulta "răspunsurile voastre de Einstein". In aceasta "afirmatie" ai vrut sa scoti la lumina prostimea de pe acest site. In fine, am terminat-o.

| boylivgume a răspuns:

O sa intri la buget mai mult ca sigur!

| George989898 a răspuns:

Ai sanse destul de mari sa intri la buget chiar daca au crestut mediile anul acesta. La ce facultate vrei sa dai?