| Carmen a întrebat:

Cum comentati citatul: "Prieteniile reinnodate cer mai multa grija decat cele care n-au fost rupte niciodata"? Dati si argumente!

Răspuns Câştigător
| veronica_2172 a răspuns:

Cand te certi cu cineva si te impaci, nu mai e la fel decat atunci cand nu v-ati certat niciodata. de aceea cu prieteniile reinnoite trebuie sa ai mai multa grija la ce spui, la ce faci...

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Cu un citat îţi explic tot :
,, Ciorba reîncălzită nu mai are acelaşi gust."

Baftă!

| Andreea_5022 a răspuns:

Adica daca te certi cu cineva si te impaci inapoi trebuie sa ai mai multa grija de acea prietenie decat de o prietenie cu un/o prieten/a cu care nu te'ai certat niciodata

fundita?

Întrebări recente