| HardToKill a întrebat:

Cum e in clasa a 5-a? Va rog raspundeti-mi serios.Eu trec in a cincea si mi-e cam frica? Fundamultumesc

Răspuns Câştigător
| anonima2121 a răspuns:

Buna! Nu ai motive sa iti fie frica, ba chiar din potriva. Chiar daca nu o sa ai doar 1-4 profesori, tot o sa fie usor. Si un sfat : Incearca sa te dai pe langa profesori, si intotdeauna invata primele lectii si pune profesorii sa te asculte, pentru ca apoi o sa iti fie mai usor tot semestrul. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Avocatul31 a răspuns:

Putin mai greu ca in clasa a 4-a happy
Plus ca o sa ai colgei noi
Si ce e cel mai rau, tezele
Sper ca te-am ajutat