| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cum va fi in clasa a cincea pentru ca eu acum trec? Ofer funda pentru cel mai clar raspuns!

Răspuns Câştigător
| Anonimul9393 a răspuns:

Depinde, eu am avut norocul sa cad cu fosti mei colegi, am auzit ca inainte cadeai aleator in diferite clase! Eu sper sa-ti placa, "cum va fi in clasa a cincea"... pai nu cred ca se poate explica in cuvinte, traim si vedem nu?

2 răspunsuri:
| marina1253 a răspuns:

Pai o sa fie putin mai greu la inceput pana te acomodezi. sa nu prea comentezi la colegii mai mari(crede-ma si mi mi s-a intamplat)si apoi cartea.big grin

| Leχα a răspuns:

Pai cum sa fie.Eu cred ca destul de frumos.batting eyelashesPutine emotii, dar treclaughing.Vei da niste teste la inceput.Cel putin eu asa am dat:-s.Ma rog.O sa intalnesti si colegi noi, noi prietenibatting eyelashes.