| AvalohAlyn a întrebat:

Cum e la un curs facut de AJOFM(agentia de somaj?)Adica vine profesorul ca la scoala si iti preda de luni pana vineri,iti da teste, dai examen sau cum e?
De exemplu de comunicare in limba engleza sau de operator introducere validare date(operator pc)
Cine a fost si stie?
Ma bate gandul sa ma duc si eu prin viitor, ca nu am ce pierde practichappy

Răspuns Câştigător
| intrebaridecondus a răspuns:

Salut, prietena mea a fost inscrisa la un astfel de curs, profesoara venea 1-2pe saptamana dar ei au semnat ca faceau zilnic... Si avea de dat doar 2 teste. Nu stiu daca e asa peste tot?