| anonim_4396 a întrebat:

Cum este facultatea de informatica? M-as descurca, avand in vedere ca am fost la un profil umanist in liceu? Este greu? Se face matematica si daca da, ce fel de matematica?

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Este greu la informatica, nu cred ca te-ai descurca daca in liceu nu ai avut un profil de mate-info!

| Kisses a răspuns:

Nu cred, e foarte grea matematica și informatica având în vedere ca ai fost la un profil uman. Poate te-ai descurca dacă te-ai pregătit în liceu, atunci cu siguranță. Mult succes!