| AvalohAlyn a întrebat:

Cum este la Liceul Particular Marin Coman din Galati? Invata cineva acolo? Pareri?

Răspuns Câştigător
| Nikolle_Ioana_1999 a răspuns:

Sunt din Galati si am auzit numai lucruri bune despre Liceul Particular Marin Coman, dar sunt si lucruri putin negative. La un liceu normal poti sa iti faci mai multiprieteni si sa te extinzi si sa te exprimi mai bine pe langa un liceu particular. Eu zic ca este mai bun un liceu normal. Si o sa te si bucuri de intamplaile din liceu chiar daca vor fi pozitive sau negative. O sa le duci dorul mai incolo.

2 răspunsuri:
| Lupu_Denis_1990 a răspuns:

Este bun liceul profesori buni si nu prea sunt golani