| Vernusio a întrebat:

Cum este nivelul la o scoala postliceala? E la fel de greu ca la o facultate?

2 răspunsuri:
| JackBoston a răspuns:

Depinde de interesul profesorilor daca vor sati predea cursurile cat mai usor de inteles. Daca faci scoala postliceala pentru asistenti faci 3 ani, iar la facultate faci 4 ani.(la umf)

| RyanRo a răspuns:

Nu, nu este greu, facultatea este altceva, la postliceala faci doar un an jumate de cursuri intr-un anumit domeniu. Nu implica facultatea cu postliceala care se face in liceu, cu profesorii din liceul respectiv.