| Vernusio a întrebat:

Postliceala e la fel ca o facultate la dificultate? Cum e nivelul la o postliceala?

Răspuns Câştigător
| al3xx97 a răspuns:

Salut! Școala Postliceala Sanitară "Carol Davilla", bac-ul nu e obligatoriu nici la înscriere dar nici în timpul acesteia. Dar până la sfârșit te pot ajuta sa-l promovezi.

1 răspuns:
| Motz_Andrei_1998 a răspuns:

Postliceala e un fel de facultate doar ca la postliceala ti se va da o diploma de absolvire si iti ofera si un loc de munca in domeniul in care te-ai inscris...iti spun asta deoarece si eu m-am inscris la postliceala