| gavryl a întrebat:

Cum imi schimb numele de utilizator pe ConQUIZtador?

Răspuns Câştigător
| CristianMarius a răspuns:

Prima la mana te loghezi, acolo sus in stanga langa conquiztador apare datele mele(adica ale tale tongue), dai click si sub decoratii ai modifica informatiile. Bafta

3 răspunsuri:
| 0097 a răspuns:

Si eu joc acest joc e simplu! cand se incarca dai pe chattador si iti apare chatul.dai pe play name si pe editeaza si gata e simplu ce te-am spus?

| gavryl explică (pentru 0097):

Mersi

| CryChristiAN a răspuns (pentru 0097):

Simplu?! Ma indoiesc. Cand spui ''simplu'', te referi la faptul ca poti alege raspunsul la nimereala si nitam-nisam pica corect? Eu unul joc acest joc pentru a-mi imbogati cultura generala. Degeaba joci acest joc, daca nu ramai cu nimic. TRIST.