| genius200 a întrebat:

Cum ma pot inscrie la olimpiada de biologie, profesoara mea fiind destul de batrana si neimplicata in pregatirea elevilor talentati.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

La inceputul anului ii spui profesoarei tale ce intentii ai si iti va recomanda si o biblografie.

| Blue_2910 a răspuns:

Gaseste un profesor bun care ar putea sa te indrume. Si profesoara ta ar putea sa te ajute sa te inscri, dar e bine sa vorbesti si cu un profesor care e pus la punct cu ceea ce se da la olimpiada pentru ca ti-ar putea spune exact ce trebuie sa inveti si din ce carti e bine sa te documentezi.

| Blue_2910 a răspuns:

Informatii utile cred ca poti gasi si pe www.olimpiade.ro sau iti poti clarifica nelamuririle pe forum-ul site-ului