| 123456789qwertuiop a întrebat:

Ca profesoara de biologie ar trebui sa-ti fie rusine sa vorbesti despre ceva in fata elevilor cum ar fi menstruatia?

Răspuns Câştigător
| KillMePlease a răspuns:

Nu. E normal sa aflii de la cineva cu experienta ce se intampla...

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu, ce profesoara e aia careia ii este rusine sa isi invete elevii

| Croampa a răspuns:

Nu, asa cum nu ar trebui sa-i fie unui medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E obisnuita cu toti termenii specifici.

| Kyılε a răspuns:

E complet normala situatia.

| Greenthrone75 a răspuns:

Cred ca nu, dar poate e o fire mai rusinoasa, nici noua nu ne-a vb despre asta

| Greenthrone75 a răspuns:

Dar logic ca trebuie sa aflam si despre astea

| eelena1797 a răspuns:

Nu, e ceva normal ce tine de corpul uman. Si pana la toata urma toti trebuie sa fim informati. Majoritatea stiu de existenta menstruatiei. E normal.

| Andreea_Floroian_2001 a răspuns:

Nu. Este ceva omenesc sa ai menstruatie, iar cineva sa vorbeasca despre ea. happy