| deddy a întrebat:

Cum pot procura rezolvarile problemelor din culegerea " Teste nationale de matematica " de Florica Banu si Costel Chites; Meteor express - 2007?

3 răspunsuri:
| profudemate a răspuns:

Pune mana si rezolva exercitiile, ca si daca le are cineva pe toate rezolvate nu ti-le va da pe degeaba.

| Duster a răspuns:

Nu am pus niciodata mana pe un exemplar al acestei culegeri, dar din experienta mea cu culegerile de mate si fizica, cauta la sfarsit.

| DrunkShepp a răspuns:

Cauta pe net dar mai bine daca este pentru scoala si ai ceva greu de rezolvat incearca sa sa le faci tu.Asa vei sti ca ai gandit tu nu altcineva.Noroc la probleme!