| kukuucu a întrebat:

Cum poti sa joci minecraft multiplayar gratis?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pe anumite servere.

23 răspunsuri:
| HelpMePlease a răspuns:

Nu poti

| luc a răspuns:

Slabe sanse.

| kukuucu explică:

Mersi dar poti pe unele

| Palfi_Sebi_1975 a răspuns:

Poti

| Palfi_Sebi_1975 a răspuns:

Poti contact la Y! M palfiflaviu@yahoo.com si te ajut eu

| SKateru_eugen_1995 a răspuns:

Poti juca minecraft multiplayer cu minecraftSp+tunngle

| LoLman2 a răspuns:

Poti juca pe o gramada de servere gratis si chiar si romane! intri la minecraft si adaugi server uite unul roman si gratis intra pe siteu asta mc.arth.ro
si dupa ce l-ai pus in minecraft adresa si ip intri si scrii /register parola parola

| BenyiBoY a răspuns:

Poti joca cu mineshafter proxy
http://mineshafter.appspot.com/downloads
pe el poti sa iti pui skin dar il vad doar cei care folosesc mineshafter.
Funda?

| EneRobert2001 a răspuns:

Depinde ce minecraft ai, uite iti dau linkul
asta si vezi ce tip de minecraft ai si baga codu http://minecraft-server-list.com/

| EneRobert2001 a răspuns (pentru luc):

Nu-s deloc slabe

| Twinz a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| TheWhiteEmderman a răspuns:

Poti doar pe serverele cu crack!

| kukuucu explică:

Esti un noob nu ai primit nimica e facatura -_-!

| ipodguy a răspuns:

Sunt servere premum si non-premium doar cei care au cumparat au acces, de accea ceic are situ ca e scump jocu si e doar un minecraft il iau cracked si e mai usor!

| Rauldenis a răspuns:

Craftersland.zapto.org (adresa de sv)
84.232.234.159 (scrie la adresa si merge)
mc.minecraft-romania.com
Sunt servere tari si le poti juca! 100% merge. eu joc cu prietenii

| Gurduza_Andrei_1990 a răspuns:

Poti juca doar daca il instalezi de pe minecraft.com.tot acolo poti gasi si pe browser.la joaca instalata pui multiplayer si dupa adauri un servere de pe internet

| CristianStunt20 a răspuns:

Downloadezi mc Romania http://www.minecraft-romania.com/......ft-t6.html dai pe multiplayer si dai adauga server scrie Ip jos de la server si intri apoi dai /register (parola) (parola) ex: /register minecraft minecraft si dupa ce intri a doua oare pe server dai /login (parola)

| AndreiBossul1998 a răspuns:

Jocu e prea smecher ca sa-l piratezi.

| razvan3gabriel a răspuns:

Scrie la add server la ip adress mc.4gaming.org

| Marian116 a răspuns:

Trebuie sa descarci Minecraft Cracked......majoritatea serverelor merg

| casher a răspuns:

Poti pe anumite servere de minecraft.

| Andi_Apostol_1990 a răspuns:

Faci roste de servere care sa mearga de aici http://minecraft-mp.com/country/romania/

| Naruto11811 a răspuns:

Scrie pe google servere de minecraft ro de exemplu si copii id-urile de la ele, apoi apeși adaugă server scrii denumire cum vrei tu dar mai jos pui id-ul serverului!