| ralucaralu a întrebat:

Cum pun in loc de titlu o poza la un blog(blogspot)? Nu ma refer la poza in postare, acolo sus unde scrie titlul vreau sa pun o poza de-a mea. Cum fac?

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Intrii la Design si acolo unde scrie titlul dai ''Editati'' si scrie ''Imagine''. happy

1 răspuns:
| jessejames a răspuns:

Trebuie sa fie in editarea blogului o optiune pentru imagine de fundal sau ceva gen.ti'as spune exact dar mi-am uitat parola la blogul meu.stiu ca si eu imi pusesem o poza de'a mea pe fundalul titlului.gasesti sigur in setari