| Mustața32 a întrebat:

Cum sa fac invatatul mai distractiv? Stiu ca s-a terminat scoala, dar când se vor deschide din nou portile scolii, voi fi un Einstein.

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

În două săptămâni ai cu siguranță timp suficient să devii un Einstein. De fapt cred că-ți mai rămâne timp să devii și un Michelangelo și un pic de Beethoven.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am avut un catel cu numele de Einstein.

| NAT0 a răspuns:

Eu invat pe beaturi. Imi pun un negativ de la o melodie hiphop si cant lectia si asa se invata dupa mine cel mai usor.laughing

| Mustața32 explică:

Poate nu un Einstei, dar un tip cu o medie mai mare, da.