| dany4 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai primesc mailuri de la TPU?sad prea multe imi vin

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Deschide unul din mailuri primite. Undeva jos, la sfarsitul mailului, ai un link de dezabonare. Da click pe el si nu vei mai primi mailuri.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ai opţiune la sfârşitul mail-ului de "dezabonare". Dai click pe el şi nu vei mai primi aşa multe. Sau varianta care ţi-a sugerat-o Raluca.

| dany4 explică:

Ii spun eu dar cum?

| DeMentaa a răspuns:

Tu te plangi ca nu primesti da eu nu primesc de loc si nici intrebarea nu mai se posteazacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti.Si eu am aceeasi problema. Voi urmari intrebarea, multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu... am aceeasi ar trebui sa existe obtiuni pentru asta sa alegem ce e-mail uri sa prmim care i spune ralucai?