| alexxi a întrebat:

Cum sa fac scheme pe fifa 07

Răspuns Câştigător
| lexony a răspuns:

Pai daca vrei sa faci scheme pe fifa 07 trebuie sa apesi ''Shift'', ''c'', ca sa dai lob' apesi ''zd'', si pentru o minge care sa ia mare efect apesi ''qd''. Cam atat.

33 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

Apesi pe butoanerolling on the floor

| Vizitiul a răspuns:

In mare parte din sageti, dar poti incerca cu butoanele C si X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu+c; s+c; d+c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai Q+W+D sut cu latu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi
scriemi si mie mai multe scheme pentru fifa 08 te rog frumos
\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti apasat pe shift si pe sageti si vezi ce iesehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa apesi shift pentru bicicleta si qd pentru lob

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa shift si ai sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti cam mic? nu o sa intelegi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu daca im zici si mie la fifa 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi c si o sageata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai apasa si tu pe acolo toate butoanele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shift+sus+dreapta=braziliana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combini shift cu sagetutele si iti ies big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe shift si faci bicicleta da ca sti ce e aia...pe Q D dai cu latu sau cu efect mai pe intelesu tau... p C faci dribling(daca vrei apesi si pe sageata stanga sau dreapta) si cu portaru iesi pe W e de ajuns pentru tine?rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rabona-Shift+stanga+dreapta+A daca afli cum s e face foarfeca pe spate spune-mi si mie ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexxi nu stiu cum se fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiti cam nimic secretele si schemele nu se spun happy sad (LoL)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt expert te ajut eu lob=cu+d pase la intalnire=w sut plasat=z+D

| flavius_2937 a răspuns:

Eu stiu ca petru efect apesi pe e si din sageti alegi cum sa ia efect

| eu112 a răspuns:

Shift+a+sageata dreapta=sut din intoarcere
shift+2xdreapta=bicicleta
shift+sus+jos+sus+jos=fenta
d+s+sus=simulezi sutul pe poarta
q+d=scarita
shift+stanga+jos+dreapta=pirueta

| xXxRafyxXx a răspuns:

1.Rotire la 360 grade=shift+stanga+sus+dreapta(sageata dreapta se tine apasat la final).2.Virgulita=shift+dreapta+2x sus(sau jos)(sageata dreapta se tine mereu apasat).3.C.Ronaldo bicicleta=shift+dreapta+2x sus(sau jos)(sageata dreapta se tine mereu apasat).4.Simulare sut(fenta de sut)=D+S sau A+S cum vr tu.5.Lasa mingea printre picioare=Z+C(asta o poti face cand ii pasezi la coechipier daca nu merge mai incerci, sigur reusesti).6. Centrare cu piciorul pe la spate=stanga+A(ii greu, dar inveti).7.Ridicare minge=stanga+dreapta+stanga.8. Duble=ridici mingea(schema nr.7)dupa care apesi dreapta si stanga(merge si cand sare mingea, dar apesi in partea opusa a sagetii).9.Dat mingea peste cap=cand mingea sare apesi sageata dreapta si sageata stanga.10.Rabona=shift+stanga+dreapta+A(nu reusesti mereu).11.Braziliana=shift+stanga+sus+dreapta(nu reusesti mereu).12. Driblingul unic al lui C.Ronaldo=shift+E+jos(in acelasi timp, daca reusesti).In primul rand trebuie sa stii in ce timp sa le faci si unde trebuie sa le faci, ca altfel nu iti merge prea bine.BAFTA!

| xXxRafyxXx a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa faci foarfeca pe spate pur si simplu dai o centrare si dai "D", dar trebuie sa stii intre timp cand sa dai pe D ca cateodata o mai face diferit, o data pe spate o data pe lateral...vezi tu cum iti iesewinking

| xXxRafyxXx a răspuns:

Daca vr sa faci si foarfeca dai o centrare(daca stii pe A) si dai pe"D" si iti iese dar cateodata iti iasa diferit...dar inveti cu timpulwinking

| Camelya_Pasca_1990 a răspuns:

D-c,s-c,a-c,q-d,c-d,z-d,sift-c, q-wd-

| ReDoNe2910 a răspuns:

Apesi a+s

| Bossu_Bossu_1998 a răspuns (pentru zalisa):

Zii sal mil bei

| urechedezahar a răspuns:

Incearca shift combinat cu sagetile big grin