| alexxi a întrebat:

Cum sa fac scheme pe fifa 07

Răspuns Câştigător
| lexony a răspuns:

Pai daca vrei sa faci scheme pe fifa 07 trebuie sa apesi ''Shift'', ''c'', ca sa dai lob' apesi ''zd'', si pentru o minge care sa ia mare efect apesi ''qd''. Cam atat.

33 răspunsuri:
| CINEofi a răspuns:

De obicei merge cu shift sageti si d sau q w...

| Fcsb_Alex_1990 a răspuns:

Daca vrei sa faci braziliana apesi shift sageata de sus stanga si dreapta raboona si multe altele dupa shift si a si z se face rabona se face usor dar daca vrei sa dai lob dai d si q sut din prima pe D SI C DACA VREI SA ITI MAI SPUN MAI INTREABAMA SI O SA ITI RASPUND

| DutzuRazor a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce am raspuns acum la comentariul tau? Pai in momentul in care vad analfabeti pe internet tin sa ii corectez.
1."mata" se scrie mama ta.
2. Ai vrut sa scrii mata adica pisica sau ai vrut sa zici de mama cuiva?
3. Nu iti mai exprima niciodata frustrarile pe internet deoarece avem destui anlfabeti in viata reala nu ne mai trebuie si in cea virtuala.