| fkfgjgfgd a întrebat:

Cum sa trec la Franceza?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste site-ul asta:https://www.google.ro/......https?/url

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai pierdut materia de la inceput, e greu sa mai inveti. Iti sugerez sa vorbesti cu profesoara despre urmatoarea ascultare/ urmatorul test. si incearca sa tocesti putin, si de asemena. fa-ti copiute, roaga pe cineva sa te ajute, etc.
Mult succes!

| NegruAlb a răspuns:

Inveti!happy

| fkfgjgfgd explică:

Am invatat si am luat 4 pentru ca ea a citit in loc de s r

| fkfgjgfgd explică:

Maine e

| aurelian07 a răspuns:

Incearca sa te perfectionezi, si poti incerca cu Rosetta Stone

| Oana_Popescu_1993_i606 a răspuns:

Stiu eu o profesoara de limba franceza. M-a ajutat si pe mine, eram varza, din 2 nu ieseam si acum am 10 pe linie. In general ia doar copii pana in clasa XII, si tariful este de 35 de lei sedinta de 2 ore. Numarul ei este 0729699147. Cine doreste poate s-o contacteze cu incredere.