| Radandam a întrebat:

Cum se calculează nota la titularizare? Proba practica+scrisul și nota din astea 2 se împarte la 2?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La ce (disciplină) ai dat examen?

| Radandam explică (pentru sierra1):

Nu am dat, dar o sunt student în anul I la istorie, și ma interesa sa știu de pe acum cum se calculează. La disciplina istorie, ți-ai dat seamalaughing))

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

Se calculează astfel: [(nota obținută la proba scrisa)*3+(nota obținută la proba practică/inspecția specială la clasă)]/4.

| Radandam explică (pentru sierra1):

Nu înțeleg ce vrei sa spui, da mi un exemplu cu nota la proba scrisa și la proba practica și ce nota finala rezulta.

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

Ai dat teze la liceu și apoi ți-ai calculat media?

| Radandam explică (pentru sierra1):

Nu

| Radandam explică (pentru sierra1):

Gata, mi-am dat seama. Mersi!

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

Să fii iubit