| CapDeSfecla a întrebat:

Cum se vor desfasura cursurile universitatii din Bucuresti? Online?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dragă sfeclă, exact ca in sem II a anului școlar/universitar trecut, la care mă gândesc cum că ai participat

| CapDeSfecla explică (pentru sierra1):

Acum intru in anul I, nu am de unde sa stiu ce si cum. Oricum, daca se va face online, nu cred ca voi sta prea mult happy, mi se pare o aberatie invatamantul asta online.

| sierra1 a răspuns (pentru CapDeSfecla):

"nu am de unde sa stiu ce si cum" - a 12 a, sem II l-ai făcut online, deci nu ești străin

| CapDeSfecla explică (pentru sierra1):

Ma scuzi, greseala mea, am scris fara sa gandesc. Daca si facultatea va fi la fel ca si scoala online....vai de invatamantul romanesc.

| sierra1 a răspuns (pentru CapDeSfecla):

Da, aici sunt de acord cu tine, deplin

| CapDeSfecla explică (pentru sierra1):

Au reusit astia sa pun tara pe butuci de tot.Industrie,agricultura,turism si ce mai vrei tu.Mai aveau educatia, au rezolvat-o acum si pe asta.Asa distrugi cel mai bine un popor, ii nenorocesti sistemul de educatie.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Dupa cate stiu facultatile/universitatile, incep abia in octombrie. Pana atunci vei fi anuntat, dar este posibil online. Am o cunostinta care este profesor la universitate si spunea ca va preda online.