| aramnicolae a întrebat:

Cum sunt profii de la facultatea de istorie din Cluj? merita sa dau acolo?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

La Babes-Bolyai zici? Aia e cea mai buna scoala de istorie din tara dupa cea din Universitatea Bucuresti, dar destui o considera chiar mai buna. Profesorii habar n-am cum sunt, de aici din Bucuresti cum sa-mi dau seama, dar profesional trebuie sa fie foarte buni.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Daca chiar esti hotarat sa mergi pe istorie du-te, cat despre profesori nu sunt atat de rai