| Endriia a întrebat:

Cum va explicati cuvintele acestui scriitor francez?,, Ar trebui din motive de igiena, sa ma straduiesc sa scriu zilnic cateva randuri" Despre ce igiena poate fi vorba?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Cea mintala. El isi limpezeste sau "curata" mintea scriind pe ceva. Asa poti spune ca se descarca happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar se refera la igiena sufletului.Are nevoie sa scrie in fiecare zi pentru a uita de probleme, pentru a se relaxa, pentru a isi aduna mintile. Daca se straduie sa scrie bine si sufletul lui va fi mai curat. Sper ca te-am ajutat.Bye