| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad daca fata mai e virgina? Neaparat trebuie sa-i curga sange d la 1 contact sexual?

Răspuns Câştigător
| crisa a răspuns:

NU.
Citeste asta:
http://www.seximus.ro/intrebari_sex/virgin_4.php

6 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Nu neaparat (ai mai sus explicatiile fetelorwinking ), si apoi e mai bine "sa crezi .si sa nu cercetezi" big grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sunt femei care au himenul atat de elastic incat raman virgine pana dau nastere unui copil. Spermatozoizii pot trece de himen fara nicio problema.Deci faza cu cursu de sange la primul contact sexual pica.

| yami a răspuns:

Depinde de himen, daca e himen elastic nu curge sange. dar ma intreb, asta conteaza?

| clau44 a răspuns:

da, la primul ontact sexual

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e neaparat ca sa curga singe, poate himenul ei sa folosind tampoane sa-u spalindu-se in interior, sa-u himenul nu este atit de subtire ca sa se rupa.Trebuie ca sa o crezi pe ea pentru ca daca o sa-ti spuie ca e virgina inseamna ca este pentru ca nici ea nu stie ce o sa se intimle la primul act sexual va curge singe sa-u nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa curga neaparat sange, daca are himen elastic nu are cum sa curga sange.