| vlad98ab a întrebat:

Cum vi s-a parut examenul de evaluare nationala 2013 la limba si literatura romana?

4 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Accesibil oricărui copil care a învăţat pe parcursul anilor. Totuşi, cel din 2012 a fost mult mai uşor!

| LNK a răspuns (pentru YqLmX):

In orice an s-ar da examenul, mereu se va spune ca cel din anul anterior a fost mai usor. Chiar daca poate nu e asa.winking

| LovellyAngel a răspuns (pentru YqLmX):

Aici s-au dat 2 exercitii in plus fata de anul trecut. Dar, totusi, a fost mai usor. Inafara de exercitiul 5 de la subiectul 2

| MariiMelon a răspuns:

Mai usoara ca cea de anul trecut, dar nu ma asteptam sa ne dea caracterizare de personaj caci asa s-a dat si la olimpicii.