| iuli a întrebat:

Cum vi s-au parut subiectele la evaluarea nationala la romana si cam cat credeti ca luati?

17 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mi s-au părut potrivite, chiar mediocre aş spune. Mă aştept să iau în jur de 97 de punte datorită unei greşeli făcută neatenţie...
Tu?

| Ramonaaaa a răspuns:

Super simplu insa nu prea sunt sigura de compuneri.Cred ca iau intre 8-9.Tu?

| iuli explică:

Si mie mi s-au parut simple. Cred ca iau peste 9.5. Depinde de compuneri.

| Bernoullie a răspuns:

Cred ca iau 8.90, ca la simularre

| Bernoullie a răspuns:

Cred ca iau 8.90, ca la simulare

| FollowTheLight a răspuns:

Foarte simple! happy Nu stiu cat am luat, dar stiu unde am gresit... Sper sa fie la fel de simplu si la matematicawinking

| Eyleen a răspuns:

Pai au fost usoare, eu ma gandeam ca ne da ceva mai greu dar e bine ca m-am inselat.Nota mare!

| An0N1M a răspuns:

Mie nu mi s-au parut exagerat de grele, cel putin 9 iaubig grin.

| Andruşcă a răspuns:

Au fost simple.Iau in jru de 9.50 - 10. happy

| Adina a răspuns:

Destul de usor...Cred ca iau 8-9 happy

| Roメette a răspuns:

Mi s-a parut ff usor love struck La nivel mediu. Cred ca iau peste 9.5.batting eyelashes Tuu?

| LoveAgain a răspuns:

Greute asa un pic happy
cre' ca iau 7 laughing

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Heii iuliwinking
Paii a fost destul de usor mai ales subiectul II, mai greu mi s-a parut subiectul I. Cred ca voi luat 7 ca siigur am avut greseli.

Dar tu?smug

| Diavolulestefemeie a răspuns:

La aia cu virgula am scris: tine locul unui predicat sau desparte doua propoziti diferite nu stiu care dintre astea 2 am scris thinking

| TheOktavian097 a răspuns:

Usoare dar la aia cu virgula a fost nasol

| madalina_2618 a răspuns:

Depinde de compuneri pentru ca subiectele au fost destul de simple...am gresit la aia unde era cu parti de vb ca am scris ca direct e adverb...da nah cred kk iau peste 9.5

| OnIonut a răspuns:

O fost simplu dar ca de obicei m-am incurcat la B happy - am scris un text studiat big grin