| Jeremy1 a întrebat:

Cum vi se pare Universitatea Romano-Americana?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca orice facultate particulara.

| Jeremy1 explică (pentru darrio2007):

Asta insemnand ce?

| darrio2007 a răspuns (pentru Jeremy1):

La un interviu pentru angajare cei care au absolvit o facultate particulara sunt ultimii selectati.

| Jeremy1 explică (pentru darrio2007):

Eu te intreb cum ti se pare Universitatea si tu imi spui ca la un interviu de angajare cei care au absolvit o facultate particulara sunt ultimii selectati. Ok...
E stupida afirmatia ta considerand faptul ca sunt multe facultati particulare care sunt mai bune decat cele de stat, unde profesorii nu-si dau interesul din cauza salariul mizer si conditiile si echipamentele invechite lasa de dorit. Una e renumele si "ce se aude", alta e realitatea.

| darrio2007 a răspuns (pentru Jeremy1):

Vorbesc ce va fi dupa facultate.Incearca sa gandesti si pe viitor.Sunt patit. Daca astepti alt fel de raspuns iti doresc succes.