| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti vreo metoda cu ajutorul careia sa pot invata foarte repede seria reactivitatii metalelor?

2 răspunsuri:
| ajfsfamqewED a răspuns:

Sigur! exercitiu e mama invataturi... invata din ele seara, repeta dimineata, urmatoarea seara repeta ce ai invatat seara precedenta si invata si ceva nou, dimineata urmatoare repeta ce ai invatat, seara urmatoare repeta ce ai invatat + ceva nou... si o sa vezi ca le inveti imediat happy

| Artemis16 a răspuns (pentru ajfsfamqewED):

Ma refeream la o poezie ceva ..asa cum am invatat si tabelul periodic