| filipandrei99 a întrebat:

Daca am media 6.94 pot intra la liceul economic Andrei Barseanu ( ultima medie 7.42).Adica vor scadea mediile

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, va fi o scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 happy

Deci, ai şanse să fi admis la acel liceu!

Toate cele bune.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca anul acesta mediile de intrare o sa fie mai mici decat anul trecut, asa ca ai sanse sa intri la acel liceu, deci pune-l la prima optiune.

Întrebări recente