| azzzzorrel a întrebat:

Daca am media 9.8 pot sa intru la un liceu bun gen cuza, caragiale sau mihai viteazul.(pentru cei din ploiesti)?

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Felicitari! Cu media asta poti sa mergi la ce liceu vrei tu.

| Kitty a răspuns:

Chiar daca nu sunt de pe acolo, pot spune ca media pe care o ai te ajuta sa intri la orice liceu vrei so. It`s not a problem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic! si eu am medie cam pe acolo, si vreau sa intru in Caragiale, la Filologie engleza. tu ce profil vrei? si de unde esti?

| YOLO3e333 a răspuns:

Nu tintiti spre licee foarte bune ca nu faceti fata, bagati-va undeva la 8. 00 - 8. 50