| UtilityHelper a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si sunt din Ploiesti. Vreau sa intru la un liceu bun ( Mihai Viteazul, Caragiale, Cuza stiti voi)- am media necesara, depinde de examene si vreau sa intru la profil de matematica-informatica ( nu intensiv) si am auzit la o colega ca iti trebuie neaparat bilingvul. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| HOspeeOH a răspuns:

Daca vrei sa intrii la o clasa buna (intensiv) trebuie sa dai bilingvul. daca vrei sa intrii la o clasa simpla. nu trebuie sa.l dai:"3

| UtilityHelper explică (pentru HOspeeOH):

Ms. am aflat raspunsul intre timp. dar oricum multumesc mult si funditahappy

1 răspuns: