| anonim_4396 a întrebat:

Daca am terminat liceul cu specializarea tehnician in agroturism,unde ma pot angaja,sau ce meserie pot practica? Raspundeti cat mai multi, va rog.

1 răspuns:
| MauriceCorelli a răspuns:

Cam nicaieri. Ai terminat o specializare de unde ori iesi frecator de menta, ori somer, ori un neica-nimeni platit cu minim pe economie. Voi chiar nu ganditi inainte sa bifati casutele alea inainte sa va inscrieti la liceu?

Nu exista turism agricol la noi in tara. Mai sunt cativa pacalici prin Constanta care ii aduc pe nemti si nordici la cramele Murfatlar, dar ala nu poate fi trecut ca agroturism. Felicitari, somerule!