| missmalinutza2010 a întrebat:

Daca nr de frati pe care ii am este egal cu nr de surori si o sora de-ale mele are nr de surori jumatate din nr de frati cati baieti si cate fete suntem in familie?

3 răspunsuri:
| amys114 a răspuns:

4 baieti si 3 fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci ma aici? Teme? In ce clasa esti de ce ceri teme in vacanta?
Doamne copile, vezi-ti de treaba ta si nu ne mai deranja pe noi! Ca nu e site de teme! Nu se scapa omu' de voi nici in vacanta! rolling eyes

| SuntUnCartof a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai cheliuta asta e tema la caietul de vacanta la romana, daca tu nu recapitulezi in timpul vacantei de vara este problema ta, nu trebuie sa raspunzi in felul asta!
Si mersi pentru raspuns!

Întrebări recente