| xr0x a întrebat:

Daca nu ma prezint la prima sesiune de bacalaureat ma pot reinscrie pentru cea din toamna? am dat competentele dar nu m-am pregatit destul pentru probele scrise... mai trebuie oare sa mai dau si competentele a doua oara? Astept un raspuns. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, te poti reinscrie. Si daca ai reusit la competente nu mai trebuie sa le dai.
Te sfatuiesc totusi sa te prezinti si la aceasta sesiune, ai putea reusi.

| xr0x explică (pentru Ioandelasal):

Am nevoie de 8, 50 si nu stiu daca sunt destul de pregatita happy de asta

1 răspuns: