| Mariusflorin2341 a întrebat:

Daca nu stiu un exercitiu pe google classroom de ex am pana luni sa fac 2 exercitii si eu am stiut un sfert de exercitiu si n-am stiut tot o sa imi puna nota in catalog si o sa imi strice toata media anuala deoarece exercitiile alea nu le-am mai facut din semestrul 1 sad?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Daca iti trebuie nota dar nu esti de acord cu evaluarea online poti cere sa iti puna ca nota media de pe semestrul anterior.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" o sa imi puna nota in catalog si o sa imi strice toata media anuala"

da, e posibil!

| Wr3nch a răspuns (pentru sierra1):

Nu. Daca iti trebuie nota dar nu esti de acord cu evaluarea online poti cere sa iti puna ca nota media de pe semestrul anterior.