| conrob a întrebat:

Daca sunt la un profil unde am module si mediile acestora se incheie l sfarsit de an, daca ma transfer media mi se va face cu materiile pe care nu le am ca module, nu? ca acelea se incheie la final de an! Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te transferi la acelasi profil se incheie mediile la sfarsitul anului.
Daca te transferi la alt profil, unde nu exista mariile pe module atunci acestea nu conteaza.

| IoanaIonuca a răspuns:

Cred ca nu se iau in considerare modulele, daca te transferi in timpul anului scolar.