| ccrank a întrebat:

Daca termini facultatea de ed. fizica si sport..care sunt cele mai bine platite meserii pe care le poti face? funda!

2 răspunsuri:
| Haze a răspuns:

Miner!

glumeam mare lucru nu prea poti face cu facultatea asta, eventual sa iti deschizi o sala de aerobica ceva sa fi instructor, daca nu profesor, alte posibilitati nu vad sa ai

| Sk1j4 a răspuns (pentru Haze):

Kinetoterapeut,nutritionist astea 2...ca profesor de sport nu se prea castiga dar nu e nici greu sa fi profesor de sport si e si frumos