| BlackRose03 a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer de la uman la real, respectiv pe stiinte ale naturii din ce materii dau diferentele?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Dai din materiile cu care nu ai avut tangente, matematica, biologie, fizica, d-astea.

Mai traiesti? La multi ani!

| BlackRose03 explică (pentru Drimmero):

"Mai traiesti?"

Yep...dar nu pentru mult timp.La multi ani tu!❤

Off...nu cred ca mai am timp sa invat pentru diferente.Ma dau batuta...

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Asemenea, sa fie!

De ce nu pentru mult timp?

De ce ai da umanul pentru real? Eu nu as face asa ceva niciodata...nu stii in ce te bagi.

| BlackRose03 explică (pentru Drimmero):

La multi ani! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

La multi ani, la multi ani!

7 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Vei da la materiile pe care le-ai studiat mai putin sau nu le-ai studiat. Adica:
Matematica, Fizica, Chimie, Biologie, Informatica.

| Horus35 a răspuns:

Dacă treci din aIXa in aXa, vei da doar la info. Doar la materiile pe care nu le-ai făcut. Ești la filo, dar sunt sigura ca ai făcut biologie, fizică și chimie.

| lucamatei98 a răspuns:

Vei da diferenta din materiile pe care nu le-ai studiat la uman si le vei studia la real : matematica, fizica, chimia in primul rand.