| nothinginteresting a întrebat:

Dacă vreau să mă transfer din semestrul al doilea, clasa a IX-a de la mate-info la economic ce diferențe trebuie să dau?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Intreaba la secretariat ca sa primesti informatii 100% decat sa te bazezi pe niste raspunsuri care nici nu stii daca-s corecte sau date doar pentru puncte.

3 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Nu vei putea sa te transferi din primul semestru, depinde si de liceu, dar eu asa stiu. Ca te vei putea transfera dupa terminarea clase a IX-a, de diferente poti intreba la secretariat sau sa vorbesti cu directorul liceului. Dar nu iti recomand sa te transferi mai ales de la mate-info, ai mai multe posibilitati de cat la alte profile, in afara de stiinte ale naturi.

| nothinginteresting explică (pentru Andersen2k18):

Știu că nu pot să mă transfer din primul semestru, de asta am zis că din alea doilea, deoarece știu că atunci se poate.