Întrebare recomandată | oAaaNaa a întrebat:

Dati-mi niste date despre facultatea de litere.Ce meserii poti urma daca faci aceasta facultate?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Profesor, traducator, jurnalist, etc.

5 răspunsuri:
| BluishAngel a răspuns:

Pai profesor, traducator, tot ce tine de jurnalism( chiar la televiziune )... Nu poti face prea multe.

| alexutza071 a răspuns:

Buna! meseriile sunt urmatoarele:profesor, invatator, traducator, jurnalist si inca altele

| EdwardTeach a răspuns:

Profesor, translator, jurnalist. Cam atât xD.

| Diamantsacru a răspuns (pentru EdwardTeach):

Te-ai luat si tu dupa raspunsul de la lolalolita! se vede ca esti xerox!

| EdwardTeach a răspuns (pentru Diamantsacru):

De fapt, şi eu am terminat această facultate şi ştiu ce şi cum, dar okaz, cum spui tu.