| cevacumva a întrebat:

Dati-mi niste replici pe care sa le dau unora care agata in mine. vreau sa par mai altfel adica ca m-am schimbat sa fiu si eu mai vorbareata mai indrazneata

4 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Uite adresa mea de messenger: ralu_bobo2011@yahoo.com spune-mi acolo ce replici vrei adica sa-ti zic cand unii iti pun intrebari. Add me happy

| Skylerx a răspuns:

Uite adresa mea de messenger: ralu_bobo2011@yahoo.com spune-mi acolo ce replici vrei adica sa-ti zic cand unii iti pun intrebari. Add me.

| jadir a răspuns:

Sa pari altfel, pai nu prea poti fi alta persoana nu ati poti impune un alt caracter incearca sa nu mai fi asa afectata de vorbele celor din jura. Exemplu daca un baiat/fata incerca printr`un comportament oarecare sa insinueze ca esti proasta sau urata etc fai cu ochiu/zambeste fara comentariu si continuati treaba pe care o aveai inainte de intamplare, se va simti prost ca si cum ia`i fi dat cu parul in cap pentru ca el/ea se va astepta la o alta reactie cel putin verbala din partea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conecteaza-te la sursa de inteligenta si n-ai sa-ti mai doresti sa mai pari; ai sa fii.