| marius_8727 a întrebat:

Dati-mi un motiv intemeiat pentru a ma muta de la o clasa la alta pe semestrul II in acelsai colegiu, atat ca sa-mi conving parintii cat si directorul sa ma mute. Motivul meu este ca un profesor ma lasa corigent iar la clasa paralela fac cu altcineva, dar nu pot sa spun asta.
Va rog sa ma ajutati! Multumesc mult!

1 răspuns:
| Alexycys2000 a răspuns:

Zi-le ca la clasa paralela ai multi prieteni si te intelegi foarte bine cu ei, iar in clasa ta toata lumea te uraste...si incearca si cu o fata de catel ploat si multa nevinovatie. Si invata mai mult si mai bine.