| paolacool a întrebat:

Dau funda daca imi spuneti si mie care stiluo e mai bun stiloul parker sau pelikan?

9 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Bineinteles ca Pelikan happy.

| MetalGreetings666 a răspuns (pentru AnnAnne):

Pelikan sunt cele mai bune stilouri, dar si Parker. Eu fiind eleva iti recomand pelikan

| paolacool explică (pentru AnnAnne):

Dar nu pentru. mine ci pentru. un diriginte

| paolacool explică (pentru MetalGreetings666):

Pentru un profesor nu pentru. mine

| claudiu11re a răspuns:

Pelikan toata ziua

| AnotherSmile a răspuns:

Pelikanhappy cu stiloul asta am scris vreo 2 ani si il mai am si acum si inca mai e in stare perfectalaughing

| paolacool explică:

Pentru un profesor nu pentru mine

| paolacool explică:

Va rog sa-mi raspundeti repede. ce stilou e mai bun pentru. un profesor dintre parker si pelikan. dau FUNDA

| AnnAnne a răspuns (pentru paolacool):

Pelikan e mai bun decat Parker, a dovedit de-a lungul anilor prin calitate si seriozitate si e o marca foarte buna, recunoscuta.E foarte bun pentru un profesor!