| georgiana_5070 a întrebat:

DAU FUNDA. Sant suparata pentru ca primesc note prea mici la istorie, civica, desen,(cu aceeasi profesoara)(e cea mai rea femeie)

Răspuns Câştigător
| Freaky a răspuns:

Nuuuuuuuuu, nu e bine ceea ce faci~ nu te stresa de mica pentru ca nu e bine! o sa vezi cand vei fi mare o sa-ti dauneze faptul ca acum esti suparata(veei fi foarte iritata, nu vei suporta nimic) mai bine calmeaza'te, si las'o asa cum zice ea, ca doar nu e sfarsitul lumii! da ce profa mai e si asa? sa redea atatea? mai lipsea sa predea matematica. deci : nu fi suparata ca nu e bine

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Stai s-ajungi la liceu. happy

| deeutzy a răspuns:

Mai bine invata mai mult si nu te lasa intimidata de profesoara.

| NaddyCool a răspuns:

Si cred ca si note mici si la romana..."sunt suparata" sau sunt suparata?raised eyebrows

| recrutul a răspuns:

Incearca sa ii rogi pe parintii tai sa vorbeasca cu profa...

| papagarita a răspuns:

Daca sunt teste si daca nu stiai, sau din alte motive. Dar nu fi suparata, o sa iei nota mare, dar trebuie sa crezi ca daca crezi poti face orice. exbig grinomnul de religie n-ea zis ca daca omul crede ca poate sa se vindece atunci Dumnezeu il ajuta, dar daca nu crezi Dumnezeu nu poate sa te ajute.