| xXCarolinaXx a întrebat:

Dau Funda +Vot cine ma ajuta. exprimati-va opinia pornind de la ideea "Scoala ne ofera un viitor stralucit"...Macar niste idei.

multumesc anticipat
~love strucklove strucklove strucklove struck~

1 răspuns:
| Miha3meow a răspuns:

Pai intr-adevar scoala ne ofera un viitor stralucit deoarece daca invetzi cu ajutorul la a tot ceea ce stii vei ajunge undeva departe doar cu ajutorul invataturii. daca nu iti place cartea de bine dar sa stii ca nu vei face nimic in viata big grin! opinia mea big grinbig grin sper sa-mi dai funda!