| Gizăz a întrebat:

De ce au uitat aproape toţi utilizatorii că termenul "copil" are, ocazional, trei "i"? "Copiii" e aşa rar p-aici...

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fiindcă pe site, sunt o mulțime de copii distrați, dar dacă copiii copiilor lor, își vor copia proprii părinți, nu vor rezulta, decât niște copii la indigo.hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Mai mai, ce jocuri de cuvinte.Parca ai profa de Romana.big grin

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Gizăz, şi tata a avut pretenţii prea mari de la copii şi uite unde ai ajuns.hee hee

| Kaℓi a răspuns:

Copiii sunt rari pentru ca e plin de copii care nu au fost atenti la ore.

| Doub a răspuns:

De ce le ceri atat de mult?

| minrest a răspuns:

Pentru ca trebuie sa invete intai sa faca pluralul cu al doilea ''i'', abia apoi vor invata sa articuleze cu al treilea ''i''. Adica, mai dureaza. Salut.

| Otto2014 a răspuns:

Asta e noua generatie.

Răspuns utilizator avertizat